Znów zatrzęsło ziemią podczas mistrzostw…

Kolejny dzień Mistrzostw minął niebywale szybko. Niestety, nie był to szczęśliwy dzień dla polskiej ekipy. Nikomu ze startujących nie udało się zdobyć medalu

Marcin Mielczarek w biegu finałowym na 100 metrów uplasował się na 6 pozycji. Mój klubowy kolega Marcin Awiżeń na dystansie 1500 metrów zajął 5 miejsce. Pozostała mu jednak jeszcze jedna szansa na 800 metrów.

Niewidomy Mirosław Madzia w pchnięciu kulą zajął 5 miejsce, ale niewiele centymetrów dzieliło go od podium. Tomasz Hamerlak w wyścigu na 5000 metrów w swojej serii zajął pierwszą lokatę i awansował do finału. Nie najlepiej swój konkurs pchnięcia kulą będzie wspominał Janusz Rokicki. Faworyt do medalu zajął dopiero 6 miejsce.

Odbył się również mój półfinałowy bieg na 100 metrów. Tym razem bez problemu awansowałam do finału. Uzyskałam czas 12.95 który był bezpośrednim awansem. Bezkonkurencyjna po raz kolejny była Kubanka Castillo Yunidis.

Przed nami kolejny dzień zawodów, w którym z niecierpliwością czekamy na medale. Swoje szanse w finałach mają Mariusz Sobczak i Marcin Mielczarek w skoku w dal. Tomasz Rębisz w rzucie dyskiem oraz ja w biegu na 100 metrów.

Nie opuszczają nas trzęsienia ziemi. Podczas pisania tekstu zatrzęsło ziemią z siła 4,1 stopnia. Niestety przewidywane są jeszcze silniejsze wstrząsy. Mimo wszystko trzymajcie za nas kciuki.