Jestem trzecią zawodniczką świata

W odbywających się Lyonie Mistrzostwach Świata osób niepełnosprawnych w lekkiej atletyce stanęłam na najniższym stopniu podium. Po srebrnym medalu Mariusza Sobczaka to drugie tak znaczące osiągnięcia reprezentantów Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych START. Byłam trzecia w biegu na 200 m w grupie schorzeń T-46.

Wysoką formę zademonstrowałam już w eliminacjach. Uzyskałam czas 26.70 s. Tak szybko w tym sezonie jeszcze nie biegałam. Lepsze od e mnie okazały się jedynie zawodniczki z Republiki Południowej Afryki i Kuby. W finale zaprezentowałam się jeszcze lepiej. Uzyskując czas 26.16 s. poprawiając osiągnięcia z eliminacji. Złoty medal wywalczyła Yundis Castillio. Kubanka ustanawiała rekord mistrzostw świata (24.66). Na drugim miejscu finiszowała Anrune Liebenberg (26.06) z RPA.
Wcześniej byłam czwarta w biegu na 400 m (1:01.98). Czeka mnie jeszcze występ na 100 m.